« Lipanj 2017 »

20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
20.06.2017. 12:07

Webinar: My SUSI Experience
02.06.2017. 13:13

U ponedjeljak 5. lipnja 2017. godine, od 20 do 21 sat, Hrvatsko udruženje profesora engleskog (HUPe) u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom “My SUSI Experience”.

U Kninu održan 2. regionalni webinar u projektu „e-Škole“
01.06.2017. 07:32

„Primjena digitalne tehnologije u nastavi biologije i prirode u osnovnoj školi“ naziv je drugog regionalnog webinara kojeg je Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet održala danas u sklopu nacionalnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

Državne GLOBE smotre

DRŽAVNA SMOTRA - Sveti Martin na Muri 2011. Naše treće sudjelovanje!
Učenici:Kristina Marijanović, Mia Tomić, Danica Mugoša
Mentori: Dubravka Rušnov, Suzana Delić

DRŽAVNA SMOTRA - Zadar 2010. Naše drugo sudjelovanje!
Bili smo na Državnoj GLOBE smotri u Zadru! Sjajno društvo, nova saznanja i dragi GLOBE prijatelji i ovaj puta su nas oduševili.
Kako je sve izgledalo pogledajte u našoj foto-galeriji.
Učenici: Mia Tadić, Lucija Dobranić, Tomislav Andrić
Mentori: Dubravka Rušnov, Suzana Delić

DRŽAVNA SMOTRA - Ugljan/Preko2009. Naše prvo sudjelovanje!
Prvi puta smo sudjelovali na Državnoj GLOBE smotri. Jako smo ponosni.
Smotra se odvijala u prekrasnom Preku na otoku Ugljanu, a naša ekipa je uživala, ali i vrijedno radila. Za prvi puta, mi smo zadovoljni!

Na Smotri su sudjelovali:
Učenici: Mia Tadić, Lucija Dobranić, Tomislav Andrić
Mentori: Dubravka Rušnov, Suzana Delić

Potporu nam je pružala i bila vrijedni navijač i naša ravnateljica mr. sc. Biserka Matić-Roško.sretan

Jako smo ponosni što je naša ekipa koja je prvi puta sudjelovala na Smotri upoznala i nove prijatelje. Lijepo su se družili te tako pokazali i još jednu vrijednost ovih susreta. Drago nam je bilo što smo sudjelovali!