23.07.2019. 18:02
INFO Uspostava mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019.
Postovani korisnici, Danas, 23.07.2019. oko 15:42 sati, ponovno je uspostavljena mrezna povezanost CARNET cvorista u Slavonskom Brodu. Prema informacijama koje je CARNET NOC dobio od pruzatelja usluge Odasiljaci i veze ... The post INFO Uspostava mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019. appeared first on CARNET .

23.07.2019. 12:02
HITNO Prekid mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019.
Postovani korisnici, Danas, 23.07.2019. oko 08:47 sati, uslijed problema na vezi Slavonski Brod – Zagreb pruzatelja usluge Odasiljaci i veze d.o.o. doslo je do prekida mrezne povezanosti CARNET cvorista u ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019. appeared first on CARNET .

Objavljen Javni poziv za iskaz interesa za partnerstvo u II. fazi programa e-Škole
15.03.2019. 12:48

Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET objavljuje Javni poziv za iskaz interesa za partnerstvo u II. fazi programa „e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće“.

Početna stranica Republike Hrvatske – WWW.HR u novom ruhu
14.03.2019. 10:02

Osnovne informacije o Hrvatskoj od danas su dostupne na novoj redizajniranoj mrežnoj stranici WWW.HR. Uz atraktivan izgled i poboljšane funkcionalnosti početna stranica Hrvatske posjetiteljima nudi i nov sadržaj.

CARNET na Mreža Smart Dayu
28.02.2019. 13:18

U organizaciji časopisa Mreža u srijedu, 27. veljače 2019. godine, održan je dvadeset i sedmi po redu Mreža Smart Day. U sklopu događanja organizirana je i panel rasprava pod nazivom “Zaštita od DDos napada” na kojoj je sudjelovao Tomislav Štivojević, pomoćnik ravnatelja za Nacionalni CERT.

Državne GLOBE smotre

DRŽAVNA SMOTRA - Sveti Martin na Muri 2011. Naše treće sudjelovanje!
Učenici:Kristina Marijanović, Mia Tomić, Danica Mugoša
Mentori: Dubravka Rušnov, Suzana Delić

DRŽAVNA SMOTRA - Zadar 2010. Naše drugo sudjelovanje!
Bili smo na Državnoj GLOBE smotri u Zadru! Sjajno društvo, nova saznanja i dragi GLOBE prijatelji i ovaj puta su nas oduševili.
Kako je sve izgledalo pogledajte u našoj foto-galeriji.
Učenici: Mia Tadić, Lucija Dobranić, Tomislav Andrić
Mentori: Dubravka Rušnov, Suzana Delić

DRŽAVNA SMOTRA - Ugljan/Preko2009. Naše prvo sudjelovanje!
Prvi puta smo sudjelovali na Državnoj GLOBE smotri. Jako smo ponosni.
Smotra se odvijala u prekrasnom Preku na otoku Ugljanu, a naša ekipa je uživala, ali i vrijedno radila. Za prvi puta, mi smo zadovoljni!

Na Smotri su sudjelovali:
Učenici: Mia Tadić, Lucija Dobranić, Tomislav Andrić
Mentori: Dubravka Rušnov, Suzana Delić

Potporu nam je pružala i bila vrijedni navijač i naša ravnateljica mr. sc. Biserka Matić-Roško.sretan

Jako smo ponosni što je naša ekipa koja je prvi puta sudjelovala na Smotri upoznala i nove prijatelje. Lijepo su se družili te tako pokazali i još jednu vrijednost ovih susreta. Drago nam je bilo što smo sudjelovali!