07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.

04.12.2018. 09:01
Najava: Strateški forum "Digitalno sazrijevanje škola"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja organizira Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola", koji će se održati u srijedu, 5. prosinca 2018. godine s početkom u 15 sati u prostorijama Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Najava: Strateški forum "Digitalno sazrijevanje škola"
05.12.2018. 09:21

Završila jubilarna 20. CARNET-ova konferencija CUC
26.11.2018. 13:50
“Budućnost je digitalna no potrebno je istovremeno snažno razvijati i neke druge vještine. Koje? Vještine budućnosti. Vještine koje je najteže naći na tržištu rada. To su one vještine koje ne mogu izvoditi strojevi: problem-solving vještine, kreativnost i inovativnost, prilagodljivost, vodstvo, emocionalna inteligencija.”
CUC 2018: Mreža ideja – sve što trebate znati o novim tehnologijama i digitalnom društvu
16.11.2018. 13:01

Znate li kojih je sedam načina da propadnete kao WiFi stručnjak? Jesu li roboti već u našim školama? Što kad aplikacije koje koristimo više nisu besplatne? Kako potrošiti 10.160.430.000,00 kuna? Kako napisati STEM priču? Kako isprintati molekulu DNA na 3D printeru?

Državne GLOBE smotre

DRŽAVNA SMOTRA - Sveti Martin na Muri 2011. Naše treće sudjelovanje!
Učenici:Kristina Marijanović, Mia Tomić, Danica Mugoša
Mentori: Dubravka Rušnov, Suzana Delić

DRŽAVNA SMOTRA - Zadar 2010. Naše drugo sudjelovanje!
Bili smo na Državnoj GLOBE smotri u Zadru! Sjajno društvo, nova saznanja i dragi GLOBE prijatelji i ovaj puta su nas oduševili.
Kako je sve izgledalo pogledajte u našoj foto-galeriji.
Učenici: Mia Tadić, Lucija Dobranić, Tomislav Andrić
Mentori: Dubravka Rušnov, Suzana Delić

DRŽAVNA SMOTRA - Ugljan/Preko2009. Naše prvo sudjelovanje!
Prvi puta smo sudjelovali na Državnoj GLOBE smotri. Jako smo ponosni.
Smotra se odvijala u prekrasnom Preku na otoku Ugljanu, a naša ekipa je uživala, ali i vrijedno radila. Za prvi puta, mi smo zadovoljni!

Na Smotri su sudjelovali:
Učenici: Mia Tadić, Lucija Dobranić, Tomislav Andrić
Mentori: Dubravka Rušnov, Suzana Delić

Potporu nam je pružala i bila vrijedni navijač i naša ravnateljica mr. sc. Biserka Matić-Roško.sretan

Jako smo ponosni što je naša ekipa koja je prvi puta sudjelovala na Smotri upoznala i nove prijatelje. Lijepo su se družili te tako pokazali i još jednu vrijednost ovih susreta. Drago nam je bilo što smo sudjelovali!