« Kolovoz 2017 »

02.08.2017. 12:50
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu visokodostupnog sustava za upravljanje API pozivima u pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
02.08.2017. 14:03

Ministrica Divjak: Projekt e-Škole značajan je dio Strategije obrazovanja i ostat će dio Akcijskog plana
10.07.2017. 13:55

Ispunite upitnik o digitalnim kompetencijama u okviru projekta CRISS
01.07.2017. 15:06

U siječnju 2017. godine započeo je CRISS (Demonstration of a scalable and cost-effective cloud-based digital learning infrastructure through the Certification of digital competences in primary and secondary schools) projekt iz programa Europske unije Obzor 2020.

Državne GLOBE smotre

DRŽAVNA SMOTRA - Sveti Martin na Muri 2011. Naše treće sudjelovanje!
Učenici:Kristina Marijanović, Mia Tomić, Danica Mugoša
Mentori: Dubravka Rušnov, Suzana Delić

DRŽAVNA SMOTRA - Zadar 2010. Naše drugo sudjelovanje!
Bili smo na Državnoj GLOBE smotri u Zadru! Sjajno društvo, nova saznanja i dragi GLOBE prijatelji i ovaj puta su nas oduševili.
Kako je sve izgledalo pogledajte u našoj foto-galeriji.
Učenici: Mia Tadić, Lucija Dobranić, Tomislav Andrić
Mentori: Dubravka Rušnov, Suzana Delić

DRŽAVNA SMOTRA - Ugljan/Preko2009. Naše prvo sudjelovanje!
Prvi puta smo sudjelovali na Državnoj GLOBE smotri. Jako smo ponosni.
Smotra se odvijala u prekrasnom Preku na otoku Ugljanu, a naša ekipa je uživala, ali i vrijedno radila. Za prvi puta, mi smo zadovoljni!

Na Smotri su sudjelovali:
Učenici: Mia Tadić, Lucija Dobranić, Tomislav Andrić
Mentori: Dubravka Rušnov, Suzana Delić

Potporu nam je pružala i bila vrijedni navijač i naša ravnateljica mr. sc. Biserka Matić-Roško.sretan

Jako smo ponosni što je naša ekipa koja je prvi puta sudjelovala na Smotri upoznala i nove prijatelje. Lijepo su se družili te tako pokazali i još jednu vrijednost ovih susreta. Drago nam je bilo što smo sudjelovali!