« Kolovoz 2018 »

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.

18.07.2018. 12:28
Svečano potpisan Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)
U srijedu, 18. srpnja 2018. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja potpisan je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt „Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)", referentnog broja KK.01.1.1.08.0001, u okviru „Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. -2020."

Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
03.08.2018. 14:30

Ministarstvo znanosti i obrazovanja, CARNET i UNESCO surađuju u pripremi Strategije digitalne zrelosti škola
02.07.2018. 11:05

U sklopu provedbe projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)“ u Zagrebu se, od 2. do 4. srpnja 2018. godine, održava posljednja radionica Povjerenstva za izradu Strategije digitalne zrelosti škola. Radionicu organizira Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET kao nositelj pilot projekta e-Škole, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te stručnjacima iz UNESCO-a.

Webinar: Život Engleskog jezika u Školi za život
02.07.2018. 11:04

Ministarstvo znanosti i obrazovanja, u suradnji s Hrvatskom akademskom i istraživačkom mrežom - CARNET i i Hrvatskim udruženjem profesora engleskog, organizira webinar pod nazivom Život Engleskog jezika u Školi za Život. Webinar će se održati u ponedjeljak, 9. srpnja 2018. godine od 20 do 21 sat.

Državne GLOBE smotre

DRŽAVNA SMOTRA - Sveti Martin na Muri 2011. Naše treće sudjelovanje!
Učenici:Kristina Marijanović, Mia Tomić, Danica Mugoša
Mentori: Dubravka Rušnov, Suzana Delić

DRŽAVNA SMOTRA - Zadar 2010. Naše drugo sudjelovanje!
Bili smo na Državnoj GLOBE smotri u Zadru! Sjajno društvo, nova saznanja i dragi GLOBE prijatelji i ovaj puta su nas oduševili.
Kako je sve izgledalo pogledajte u našoj foto-galeriji.
Učenici: Mia Tadić, Lucija Dobranić, Tomislav Andrić
Mentori: Dubravka Rušnov, Suzana Delić

DRŽAVNA SMOTRA - Ugljan/Preko2009. Naše prvo sudjelovanje!
Prvi puta smo sudjelovali na Državnoj GLOBE smotri. Jako smo ponosni.
Smotra se odvijala u prekrasnom Preku na otoku Ugljanu, a naša ekipa je uživala, ali i vrijedno radila. Za prvi puta, mi smo zadovoljni!

Na Smotri su sudjelovali:
Učenici: Mia Tadić, Lucija Dobranić, Tomislav Andrić
Mentori: Dubravka Rušnov, Suzana Delić

Potporu nam je pružala i bila vrijedni navijač i naša ravnateljica mr. sc. Biserka Matić-Roško.sretan

Jako smo ponosni što je naša ekipa koja je prvi puta sudjelovala na Smotri upoznala i nove prijatelje. Lijepo su se družili te tako pokazali i još jednu vrijednost ovih susreta. Drago nam je bilo što smo sudjelovali!