23.07.2019. 18:02
INFO Uspostava mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019.
Postovani korisnici, Danas, 23.07.2019. oko 15:42 sati, ponovno je uspostavljena mrezna povezanost CARNET cvorista u Slavonskom Brodu. Prema informacijama koje je CARNET NOC dobio od pruzatelja usluge Odasiljaci i veze ... The post INFO Uspostava mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019. appeared first on CARNET .

23.07.2019. 12:02
HITNO Prekid mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019.
Postovani korisnici, Danas, 23.07.2019. oko 08:47 sati, uslijed problema na vezi Slavonski Brod – Zagreb pruzatelja usluge Odasiljaci i veze d.o.o. doslo je do prekida mrezne povezanosti CARNET cvorista u ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019. appeared first on CARNET .

Objavljen Javni poziv za iskaz interesa za partnerstvo u II. fazi programa e-Škole
15.03.2019. 12:48

Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET objavljuje Javni poziv za iskaz interesa za partnerstvo u II. fazi programa „e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće“.

Početna stranica Republike Hrvatske – WWW.HR u novom ruhu
14.03.2019. 10:02

Osnovne informacije o Hrvatskoj od danas su dostupne na novoj redizajniranoj mrežnoj stranici WWW.HR. Uz atraktivan izgled i poboljšane funkcionalnosti početna stranica Hrvatske posjetiteljima nudi i nov sadržaj.

CARNET na Mreža Smart Dayu
28.02.2019. 13:18

U organizaciji časopisa Mreža u srijedu, 27. veljače 2019. godine, održan je dvadeset i sedmi po redu Mreža Smart Day. U sklopu događanja organizirana je i panel rasprava pod nazivom “Zaštita od DDos napada” na kojoj je sudjelovao Tomislav Štivojević, pomoćnik ravnatelja za Nacionalni CERT.

CARNet za učitelje

CARNet vam nudi nekoliko različitih načina pristupa Internetu, kao i online sadržaje koji vam mogu pomoći u radu i usavršavanju.

Od obrazovnih programa CARNet nudi jednogodišnje školovanje kroz tri programa E-learning akademije te obrazovanje školskih nastavnika o korištenju CARNetovih usluga kroz projekt ICTEdu.

Nacionalni portal za udaljeno učenje „Nikola Tesla“ nudi mogućnosti za osuvremenjivanje poučavanja i nastave putem lekcija za određene predmete, a sadrži i online tečajeve o ICT-u koje možete i sami polaziti. Portal za škole središnje je mjesto za razmjenu znanja i digitalnih nastavnih materijala, kao i za komunikaciju s kolegama putem foruma.

Svim ovim uslugama možete pristupiti svojim elektroničkim identitetom koji vam otvara administrator imenika na vašoj ustanovi. S elektroničkim identitetom dobivate i e-mail adresu kojoj možete pristupati putem CARNetovog Webmaila. Za bilo kakva pitanja na raspolaganju vam je CARNetov Helpdesk, telefonom, mailom i online.