A Project management System for a Better Quality of Teaching
Autor: Suzana Delić, 1. 12. 2018.

Ravnateljica škole mr. sc. Biserka Matić-Roško i učiteljica Suzana Delić pohađale su strukturirani tečaj u sklopu Erasmus+ projekta A Project management System for a Better Quality of Teaching

19.11.2018.-25.11.2018.

Barcelona, Španjolska

Tečaj je bio organiziran za učitelje i ravnatelje koji žele zajedničkim naporima i radom unaprijediti kvalitetu obrazovanja i učiniti ga interaktivnijim i uživajućim. Sudionici su naučili kako još uspješnije komunicirati i surađivati s drugim učiteljima kako bi se poboljšao standard poučavanja. Također, razgovarali su o projektiranju te financijskom , ekonomskom i socijalnom status obrazovnih djelatnika u društvu.

Planirane su i stvarene aktivnosti iz ovih područja: pripremanje i planiranje projekata, vođenje projektnog tima, finacije u projekt managementu, komunikacijski alati, partnerstva, upravljanje aktivnostima, suradnja, projekt management alati, rukovođenje i soft vještine, praćenje napredovanja projekata, diskusije i individualne i grupne te praktične aktivnosti.Rezultati ovog strukturiranog tečaja unaprijedit će  kompetencije polaznika vezane za projekt, management i primjenu komunikacijskih alata.