07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.

04.12.2018. 09:01
Najava: Strateški forum "Digitalno sazrijevanje škola"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja organizira Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola", koji će se održati u srijedu, 5. prosinca 2018. godine s početkom u 15 sati u prostorijama Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Najava: Strateški forum "Digitalno sazrijevanje škola"
05.12.2018. 09:21

Završila jubilarna 20. CARNET-ova konferencija CUC
26.11.2018. 13:50
“Budućnost je digitalna no potrebno je istovremeno snažno razvijati i neke druge vještine. Koje? Vještine budućnosti. Vještine koje je najteže naći na tržištu rada. To su one vještine koje ne mogu izvoditi strojevi: problem-solving vještine, kreativnost i inovativnost, prilagodljivost, vodstvo, emocionalna inteligencija.”
CUC 2018: Mreža ideja – sve što trebate znati o novim tehnologijama i digitalnom društvu
16.11.2018. 13:01

Znate li kojih je sedam načina da propadnete kao WiFi stručnjak? Jesu li roboti već u našim školama? Što kad aplikacije koje koristimo više nisu besplatne? Kako potrošiti 10.160.430.000,00 kuna? Kako napisati STEM priču? Kako isprintati molekulu DNA na 3D printeru?

Diseminacije projekta "If MORE is not enough, with good practice you will achive THE MOST!"
Autor: Suzana Delić, 27. 5. 2017.

Na sjednici Učiteljskog vijeća održanoj dana 26.5.2017. ravnateljica škole, mr. sc. Biserka Matić-Roško te učiteljica Suzana Delić predstavile su svoje aktivnosti, zapažanja te stečena iskustva u provedenoj mobilnosti  u trajanju od 5 (pet) dana, od 20.3.2017. do 24.3.2017. u Highlands Primary School u  Ilfordu, London, Velika Britanija. Aktivnost je provedena u svrhu diseminacije projekta “If MORE is not enough, with good practice you will achive THE MOST!” (sporazum br.2016-1-HR01-KA101-021998) u okviru programa Erasmus+: Ključna aktivnost 1: Mobilnost u svrhu učenja za pojedince.

Sjednici su nazočili članovi Učiteljskog vijeća te se aktivno uključili u izlaganje.