Diseminacije projekta "If MORE is not enough, with good practice you will achive THE MOST!"
Autor: Suzana Delić, 27. 5. 2017.

Na sjednici Učiteljskog vijeća održanoj dana 26.5.2017. ravnateljica škole, mr. sc. Biserka Matić-Roško te učiteljica Suzana Delić predstavile su svoje aktivnosti, zapažanja te stečena iskustva u provedenoj mobilnosti  u trajanju od 5 (pet) dana, od 20.3.2017. do 24.3.2017. u Highlands Primary School u  Ilfordu, London, Velika Britanija. Aktivnost je provedena u svrhu diseminacije projekta “If MORE is not enough, with good practice you will achive THE MOST!” (sporazum br.2016-1-HR01-KA101-021998) u okviru programa Erasmus+: Ključna aktivnost 1: Mobilnost u svrhu učenja za pojedince.

Sjednici su nazočili članovi Učiteljskog vijeća te se aktivno uključili u izlaganje.