Radionice američke kulture
Autor: Zrinka Zekić, 2. 5. 2017.

Michael Soucie, voditelj klubova za učenje engleskog jezika u Hrvatskom-američkom društvu, koje već više od 20 godina pruža mogućnost usavršavanja engleskog jezika učenicima osnovnih i srednjih škola, organizirao je dva  90 minutna, interaktivna predavanja u našoj školi. Više pročitajte pod OPŠIRNIJE.

Radionice sadrže uvod o SAD-u, informacije vezane uz odabranu temu, interaktivni kviz znanja o Americi za učenike te pregled programa Hrvatsko-američkog društva u 2017. godini.Cilj radionica je razviti kod učenika  otvorenost i poštovanje prema pripadnicima drugih kultura, osvijestiti oblike ponašanja koji su posljedica stereotipa i predrasuda te razviti i unaprijediti vještine interkulturne komunikacije.

Održane su slijedeće radionice:

Workshop Date & Time        Us Geography & National Parks, 3 April, 2017, 11.25 – 13.00

Workshop Date & Time        Rich and Famous Americans, 3 April, 2017, __13.15-14.45

Mentori projekta: Ivana Jurić, prof. i Ela Ivanić, prof.