« Kolovoz 2017 »

02.08.2017. 12:50
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu visokodostupnog sustava za upravljanje API pozivima u pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
02.08.2017. 14:03

Ministrica Divjak: Projekt e-Škole značajan je dio Strategije obrazovanja i ostat će dio Akcijskog plana
10.07.2017. 13:55

Ispunite upitnik o digitalnim kompetencijama u okviru projekta CRISS
01.07.2017. 15:06

U siječnju 2017. godine započeo je CRISS (Demonstration of a scalable and cost-effective cloud-based digital learning infrastructure through the Certification of digital competences in primary and secondary schools) projekt iz programa Europske unije Obzor 2020.

Svjetski dan zaštite životinja
Autor: Zrinka Božić, 28. 2. 2017.

Učenici svih razreda, unutar Građanskog odgoja i obrazovanja,obilježili su Svjetski dan zaštite životinja. Sudjelovali su u projektu: ‘Volimo I brinemo o kućnim ljubimcima’

Napravili su PP prezentaciju, predstavili, svoje ljubimce te istaknuli neke važnosti I zanimljivosti o njima. Također sudjeluju u doniranju igračaka za kućne ljubimce u Azilu I Udrugama za zaštitu životinja. Učenici su projekt međupredmetno povezali sa predmetom Engleski jezik.

Ciljevi projekta su: Pokazati privrženost prema životinjama, etički djelovati I razvijati osjećaj brige o životinjama te razvijati solidarnost sudjelovanjem u humanitarnom radu.

Mentori projekta: Ela Ivanić,prof. Ivana Jurić,prof.

Priloženi dokumenti:
Svjetski_dan_zastite_zivotinja_(1)_(1).pptx (21.47 MB)