24.09.2018. 14:45
Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
Objavljen je preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018 koja će se pod nazivom “CUC20: mreža ideja” održati od 21. do 23. studenoga 2018. godine u Konvencijskom centru Šibenik.

19.09.2018. 14:56
U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.

Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
24.09.2018. 15:04

U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
19.09.2018. 15:13

Webinar za učenike i roditelje: analitike učenja u e-Školama
29.08.2018. 11:29

Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET organizira webinar na temu sustava za analitike učenja koji je osmišljen u okviru pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

Revija hrvatskog filmskog stvaralaštva i Smotra hrvatskog školskog filma
Autor: Suzana Delić, 29. 7. 2016.

Revija hrvatskog filmskog stvaralaštva

Film učenika naše škole Romeo I Julija u Novom Zagrebu  odabran je za Reviju hrvatskog filsmkog stvaralaštva. Film je snimljen pod mentorstvom učitelja Ivana Karduma. Više pod OPŠIRNIJE.

54. Revija hrvatskog filmskog stvaralaštva održat će se u  Makarskoj od 5. do 8. listopada 2016. Revija je jedina  manifestacija u Hrvatskoj posvećena isključivo filmskom stvaralaštvu osnovnoškolaca. Jednom godišnjem, svaki puta u drugom gradu, okupe se ponajbolji najmlađi hrvatski filmski stvaraoci i njihovi mentori.U četiri dana Revije na filmskom platnu nađe se sam vrh hrvatske osnovnoškolske kinematografije.

Smotra hrvatskog školskog filma

Program Smotre hrvatskoga školskoga filma obuhvaća filmsko i videostvaralaštvo učenika osnovnih i srednjih škola.

Za Smotru hrvatskog školskog filma odabrana su dva filma učenika naše škole: Romeo I Julija u Novom Zagrebu i  Supertata. Mentor učenicima je učitelj Ivan Kardum.