Državna smotra LiDraNo 2016.
Autor: Suzana Delić, 28. 5. 2016.

Na ovogodišnjoj Državnoj smotri LiDraNo 2016. koja se odvijala od 4. do 8.travnja u Šibeniku našu školu  predstavljali su učenica 4.a razreda Tonka Kovačić s tekstom Sanje Pilić Smijeh (mentorica Dubravka Rušnov) te Josip Zavelim Jurčević, učenik 7.b razreda, s vlastitim uratkom Moj grad (mentor Ivan Kardum).

Bilo je lijepo i korisno biti sudionikom ovakvog događanja,  izmijeniti iskustva s kolegama i uživati u dječjem stvaralaštvu.