Nasilje nije cool
Autor: Suzana Delić, 7. 10. 2013.

Naša škola uključila se u projekt udruge Medijska tvornica iz Zagreba. Projekt se bavi prevencijom nasilja na društvenim mrežama.

Cilj programa „Nasilje nije cool“ jest potaknuti diskusiju na školskim hodnicima, doprijeti izravno do ciljne skupine te tako približiti temu onima koji u njoj najviše sudjeluju, bilo kao žrtva, bilo kao nasilnik.

U projektu sudjeluju učenici osmih razreda naše škole. Voditeljice projekta su prof. Linda Šimunović-Nakić i dipl. uč. Suzana Delić