« Lipanj 2018 »

15.06.2018. 14:43
Objavljena "Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata"
U okviru provedbe projekta GrowCERT izrađena je “Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata” nastala temeljem  Akcijskog plana za provedbu Nacionalne strategije kibernetičke sigurnosti .

14.06.2018. 23:54
Uklonjene poteškoće u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike
U četvrtak, 14. lipnja 2018. godine, u kasnim večernjim satima uočene su nepravilnosti u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike. CARNET je tijekom noći poduzeo sve radnje na uklanjanju poteškoća s pristupom e-Dnevnik aplikaciji koje su uočene kod dijela korisnika sustava ocjene.skole.hr  te je u ranim jutarnjim satima uspostavljena puna funkcionalnost e-Dnevnik aplikacije za učenike.

Hrvatske škole u europskom projektu za razvoj digitalnih kompetencija
06.06.2018. 12:19

S početkom školske godine 2018./2019., posredstvom Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET, nastavnici 1. i 2. razreda svih srednjih škola u Republici Hrvatskoj moći će koristiti inovativnu CRISS platformu za stjecanje, vrednovanje i certificiranje digitalnih kompetencija svojih učenika.

Rezervirajte termin korištenja Regionalnog obrazovnog centra
29.05.2018. 12:30

U svrhu provedbe sustavne edukacije u sklopu projekta e-Škole, ali i različitih obrazovnih aktivnosti u organizaciji škole i lokalne zajednice otvoreno je pet Regionalnih obrazovnih centara (ROC) u Zagrebu, Rijeci, Varaždinu, Splitu i Osijeku.

CARNET na Znanstvenom pikniku 2018.
22.05.2018. 15:40

Sedmi po redu Znanstveni piknik održat će se od 25. do 27. svibnja 2018. godine na jezeru Jarun (Otok Univerzijade) u Zagrebu, pod visokim pokroviteljstvom Ureda Predsjednice Republike Hrvatske, Ministarstva znanosti i obrazovanja te Grada Zagreba.

2004./2005.

Školu pohađa 309 učenika. Zaposleno je 11 učitelja razredne nastave, 18 učitelja predmetne nastave i 3 stručna suradnika. Na ostalim poslovima zaposleno je 7 djelatnika.

Školska događanja:

●Ministrica obitelji, branitelja i međugeneracijske solidarnosti Jadranka Kosor uručila je predstavnicima naše škole priznanje UNICEF-a «Škola bez nasilja» zbog uspješnog rada na prevenciji vršnjačkog nasilja. U projekt su bili uključeni svi školski djelatnici kako bi ga provodili u svakodnevnom radu. Realizirane su i sve aktivnosti školskog preventivnog programa, programa za darovite i programa za učenike s teškoćama u razvoju.

●Predsjednik RH Stjepan Mesić primio je predstavnike naše škole. Među njima su bili i predstavnici Udruge roditelja «Puž» s kojima škola uspješno surađuje.

●Zbog rasterećenja Savske ceste Grad priprema izgradnju Šarengradske ulice. Zbog toga će se u naselju Knežija morati srušiti nekoliko stambenih naselja i naša škola umjesto koje će se na novoj lokaciji graditi zamjenska škola.

●Učenice Tea Zavacki i Dunja Glavaš redovito već nekoliko godina sudjeluju i ostvaruju visoke rezultate na državnim natjecanjima iz matematike, pod vodstvom profesorice Manuele Piškor.

● Već tradicionalno učenici škole izrađuju ukrase i čestitke za sajam koji se održava u prostorijama škole u prosincu. Kao i obično, roditelji su bili najviše zainteresirani te su bili i najbolji kupci. Najljepše je ono što izrade dječje ruke s voljom i ljubavlju. Na kraju kalendarske godine uslijedila je i priredba koja nas je sve razveselila.

●Odojkaši redovito uspješno sudjeluju na Danima športa.