24.09.2018. 14:45
Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
Objavljen je preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018 koja će se pod nazivom “CUC20: mreža ideja” održati od 21. do 23. studenoga 2018. godine u Konvencijskom centru Šibenik.

19.09.2018. 14:56
U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.

Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
24.09.2018. 15:04

U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
19.09.2018. 15:13

Webinar za učenike i roditelje: analitike učenja u e-Školama
29.08.2018. 11:29

Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET organizira webinar na temu sustava za analitike učenja koji je osmišljen u okviru pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

2004./2005.

Školu pohađa 309 učenika. Zaposleno je 11 učitelja razredne nastave, 18 učitelja predmetne nastave i 3 stručna suradnika. Na ostalim poslovima zaposleno je 7 djelatnika.

Školska događanja:

●Ministrica obitelji, branitelja i međugeneracijske solidarnosti Jadranka Kosor uručila je predstavnicima naše škole priznanje UNICEF-a «Škola bez nasilja» zbog uspješnog rada na prevenciji vršnjačkog nasilja. U projekt su bili uključeni svi školski djelatnici kako bi ga provodili u svakodnevnom radu. Realizirane su i sve aktivnosti školskog preventivnog programa, programa za darovite i programa za učenike s teškoćama u razvoju.

●Predsjednik RH Stjepan Mesić primio je predstavnike naše škole. Među njima su bili i predstavnici Udruge roditelja «Puž» s kojima škola uspješno surađuje.

●Zbog rasterećenja Savske ceste Grad priprema izgradnju Šarengradske ulice. Zbog toga će se u naselju Knežija morati srušiti nekoliko stambenih naselja i naša škola umjesto koje će se na novoj lokaciji graditi zamjenska škola.

●Učenice Tea Zavacki i Dunja Glavaš redovito već nekoliko godina sudjeluju i ostvaruju visoke rezultate na državnim natjecanjima iz matematike, pod vodstvom profesorice Manuele Piškor.

● Već tradicionalno učenici škole izrađuju ukrase i čestitke za sajam koji se održava u prostorijama škole u prosincu. Kao i obično, roditelji su bili najviše zainteresirani te su bili i najbolji kupci. Najljepše je ono što izrade dječje ruke s voljom i ljubavlju. Na kraju kalendarske godine uslijedila je i priredba koja nas je sve razveselila.

●Odojkaši redovito uspješno sudjeluju na Danima športa.