« Kolovoz 2017 »

02.08.2017. 12:50
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu visokodostupnog sustava za upravljanje API pozivima u pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
02.08.2017. 14:03

Ministrica Divjak: Projekt e-Škole značajan je dio Strategije obrazovanja i ostat će dio Akcijskog plana
10.07.2017. 13:55

Ispunite upitnik o digitalnim kompetencijama u okviru projekta CRISS
01.07.2017. 15:06

U siječnju 2017. godine započeo je CRISS (Demonstration of a scalable and cost-effective cloud-based digital learning infrastructure through the Certification of digital competences in primary and secondary schools) projekt iz programa Europske unije Obzor 2020.

2004./2005.

Školu pohađa 309 učenika. Zaposleno je 11 učitelja razredne nastave, 18 učitelja predmetne nastave i 3 stručna suradnika. Na ostalim poslovima zaposleno je 7 djelatnika.

Školska događanja:

●Ministrica obitelji, branitelja i međugeneracijske solidarnosti Jadranka Kosor uručila je predstavnicima naše škole priznanje UNICEF-a «Škola bez nasilja» zbog uspješnog rada na prevenciji vršnjačkog nasilja. U projekt su bili uključeni svi školski djelatnici kako bi ga provodili u svakodnevnom radu. Realizirane su i sve aktivnosti školskog preventivnog programa, programa za darovite i programa za učenike s teškoćama u razvoju.

●Predsjednik RH Stjepan Mesić primio je predstavnike naše škole. Među njima su bili i predstavnici Udruge roditelja «Puž» s kojima škola uspješno surađuje.

●Zbog rasterećenja Savske ceste Grad priprema izgradnju Šarengradske ulice. Zbog toga će se u naselju Knežija morati srušiti nekoliko stambenih naselja i naša škola umjesto koje će se na novoj lokaciji graditi zamjenska škola.

●Učenice Tea Zavacki i Dunja Glavaš redovito već nekoliko godina sudjeluju i ostvaruju visoke rezultate na državnim natjecanjima iz matematike, pod vodstvom profesorice Manuele Piškor.

● Već tradicionalno učenici škole izrađuju ukrase i čestitke za sajam koji se održava u prostorijama škole u prosincu. Kao i obično, roditelji su bili najviše zainteresirani te su bili i najbolji kupci. Najljepše je ono što izrade dječje ruke s voljom i ljubavlju. Na kraju kalendarske godine uslijedila je i priredba koja nas je sve razveselila.

●Odojkaši redovito uspješno sudjeluju na Danima športa.