« Lipanj 2017 »

20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
20.06.2017. 12:07

Webinar: My SUSI Experience
02.06.2017. 13:13

U ponedjeljak 5. lipnja 2017. godine, od 20 do 21 sat, Hrvatsko udruženje profesora engleskog (HUPe) u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom “My SUSI Experience”.

U Kninu održan 2. regionalni webinar u projektu „e-Škole“
01.06.2017. 07:32

„Primjena digitalne tehnologije u nastavi biologije i prirode u osnovnoj školi“ naziv je drugog regionalnog webinara kojeg je Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet održala danas u sklopu nacionalnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

2004./2005.

Školu pohađa 309 učenika. Zaposleno je 11 učitelja razredne nastave, 18 učitelja predmetne nastave i 3 stručna suradnika. Na ostalim poslovima zaposleno je 7 djelatnika.

Školska događanja:

●Ministrica obitelji, branitelja i međugeneracijske solidarnosti Jadranka Kosor uručila je predstavnicima naše škole priznanje UNICEF-a «Škola bez nasilja» zbog uspješnog rada na prevenciji vršnjačkog nasilja. U projekt su bili uključeni svi školski djelatnici kako bi ga provodili u svakodnevnom radu. Realizirane su i sve aktivnosti školskog preventivnog programa, programa za darovite i programa za učenike s teškoćama u razvoju.

●Predsjednik RH Stjepan Mesić primio je predstavnike naše škole. Među njima su bili i predstavnici Udruge roditelja «Puž» s kojima škola uspješno surađuje.

●Zbog rasterećenja Savske ceste Grad priprema izgradnju Šarengradske ulice. Zbog toga će se u naselju Knežija morati srušiti nekoliko stambenih naselja i naša škola umjesto koje će se na novoj lokaciji graditi zamjenska škola.

●Učenice Tea Zavacki i Dunja Glavaš redovito već nekoliko godina sudjeluju i ostvaruju visoke rezultate na državnim natjecanjima iz matematike, pod vodstvom profesorice Manuele Piškor.

● Već tradicionalno učenici škole izrađuju ukrase i čestitke za sajam koji se održava u prostorijama škole u prosincu. Kao i obično, roditelji su bili najviše zainteresirani te su bili i najbolji kupci. Najljepše je ono što izrade dječje ruke s voljom i ljubavlju. Na kraju kalendarske godine uslijedila je i priredba koja nas je sve razveselila.

●Odojkaši redovito uspješno sudjeluju na Danima športa.