07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.

04.12.2018. 09:01
Najava: Strateški forum "Digitalno sazrijevanje škola"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja organizira Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola", koji će se održati u srijedu, 5. prosinca 2018. godine s početkom u 15 sati u prostorijama Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Najava: Strateški forum "Digitalno sazrijevanje škola"
05.12.2018. 09:21

Završila jubilarna 20. CARNET-ova konferencija CUC
26.11.2018. 13:50
“Budućnost je digitalna no potrebno je istovremeno snažno razvijati i neke druge vještine. Koje? Vještine budućnosti. Vještine koje je najteže naći na tržištu rada. To su one vještine koje ne mogu izvoditi strojevi: problem-solving vještine, kreativnost i inovativnost, prilagodljivost, vodstvo, emocionalna inteligencija.”
CUC 2018: Mreža ideja – sve što trebate znati o novim tehnologijama i digitalnom društvu
16.11.2018. 13:01

Znate li kojih je sedam načina da propadnete kao WiFi stručnjak? Jesu li roboti već u našim školama? Što kad aplikacije koje koristimo više nisu besplatne? Kako potrošiti 10.160.430.000,00 kuna? Kako napisati STEM priču? Kako isprintati molekulu DNA na 3D printeru?

2003./2004.

Školu pohađa 312 učenika. Zaposleno je 10 učitelja razredne nastave, 18 učitelja predmetne nastave i 3 stručna suradnika. Na ostalim poslovima zaposleno je 7 djelatnika.

Školska događanja:

●Učenicima osmih razreda predavanje o AIDS-u održala je dr. Lukanović s kojom škola redovito i uspješno surađuje.

●Učenici su i ove školske godine rado gledali kazališne predstave kao što su Mali princ u kazalištu Merlin, Romeo i Julija u HNK-u, Mačak Džingiskan i Miki Trasi u kazalištu Komedija.

●Ženski International Inner Wheel Club Zagreb – Gradec donirao je devetero djece s cerebralnom paralizom, koja su integrirana u redovito osnovnoškolsko obrazovanje, didaktičkim pomagalima po Montessori programu kako bi im bilo olakšano usvajanje gradiva iz matematike.

●Sekcija liječnika školske medicine Hrvatskog liječničkog zbora imala je kao temu stručnog usavršavanja „Školovanje učenika s teškoćama u razvoju i invaliditetom“, Tom prigodom prikazan je i film o integraciji učenika s cerebralnom paralizom u našoj školi.

●Učenici nižih razreda sudjelovali su na snimanju TV emisije «Dizalica».

●Uspjesi se nižu na natjecanjima. Učenica Veronika Mach sudjelovala je na državnom Hrvatskom školskom susretu Lidrano od 23. do 28. svibnja u Umagu.

● U školi je održan i niz raznovrsnih kreativnih radionica, a viši razredi su bili na izletu gdje su se upoznali s ljepotama Risnjaka.

● Školsku godinu završili smo priredbom koju su s velikim veseljem i trudom pripremili učenici i djelatnici škole.