24.09.2018. 14:45
Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
Objavljen je preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018 koja će se pod nazivom “CUC20: mreža ideja” održati od 21. do 23. studenoga 2018. godine u Konvencijskom centru Šibenik.

19.09.2018. 14:56
U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.

Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
24.09.2018. 15:04

U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
19.09.2018. 15:13

Webinar za učenike i roditelje: analitike učenja u e-Školama
29.08.2018. 11:29

Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET organizira webinar na temu sustava za analitike učenja koji je osmišljen u okviru pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

2003./2004.

Školu pohađa 312 učenika. Zaposleno je 10 učitelja razredne nastave, 18 učitelja predmetne nastave i 3 stručna suradnika. Na ostalim poslovima zaposleno je 7 djelatnika.

Školska događanja:

●Učenicima osmih razreda predavanje o AIDS-u održala je dr. Lukanović s kojom škola redovito i uspješno surađuje.

●Učenici su i ove školske godine rado gledali kazališne predstave kao što su Mali princ u kazalištu Merlin, Romeo i Julija u HNK-u, Mačak Džingiskan i Miki Trasi u kazalištu Komedija.

●Ženski International Inner Wheel Club Zagreb – Gradec donirao je devetero djece s cerebralnom paralizom, koja su integrirana u redovito osnovnoškolsko obrazovanje, didaktičkim pomagalima po Montessori programu kako bi im bilo olakšano usvajanje gradiva iz matematike.

●Sekcija liječnika školske medicine Hrvatskog liječničkog zbora imala je kao temu stručnog usavršavanja „Školovanje učenika s teškoćama u razvoju i invaliditetom“, Tom prigodom prikazan je i film o integraciji učenika s cerebralnom paralizom u našoj školi.

●Učenici nižih razreda sudjelovali su na snimanju TV emisije «Dizalica».

●Uspjesi se nižu na natjecanjima. Učenica Veronika Mach sudjelovala je na državnom Hrvatskom školskom susretu Lidrano od 23. do 28. svibnja u Umagu.

● U školi je održan i niz raznovrsnih kreativnih radionica, a viši razredi su bili na izletu gdje su se upoznali s ljepotama Risnjaka.

● Školsku godinu završili smo priredbom koju su s velikim veseljem i trudom pripremili učenici i djelatnici škole.