« Kolovoz 2017 »

02.08.2017. 12:50
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu visokodostupnog sustava za upravljanje API pozivima u pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
02.08.2017. 14:03

Ministrica Divjak: Projekt e-Škole značajan je dio Strategije obrazovanja i ostat će dio Akcijskog plana
10.07.2017. 13:55

Ispunite upitnik o digitalnim kompetencijama u okviru projekta CRISS
01.07.2017. 15:06

U siječnju 2017. godine započeo je CRISS (Demonstration of a scalable and cost-effective cloud-based digital learning infrastructure through the Certification of digital competences in primary and secondary schools) projekt iz programa Europske unije Obzor 2020.

2003./2004.

Školu pohađa 312 učenika. Zaposleno je 10 učitelja razredne nastave, 18 učitelja predmetne nastave i 3 stručna suradnika. Na ostalim poslovima zaposleno je 7 djelatnika.

Školska događanja:

●Učenicima osmih razreda predavanje o AIDS-u održala je dr. Lukanović s kojom škola redovito i uspješno surađuje.

●Učenici su i ove školske godine rado gledali kazališne predstave kao što su Mali princ u kazalištu Merlin, Romeo i Julija u HNK-u, Mačak Džingiskan i Miki Trasi u kazalištu Komedija.

●Ženski International Inner Wheel Club Zagreb – Gradec donirao je devetero djece s cerebralnom paralizom, koja su integrirana u redovito osnovnoškolsko obrazovanje, didaktičkim pomagalima po Montessori programu kako bi im bilo olakšano usvajanje gradiva iz matematike.

●Sekcija liječnika školske medicine Hrvatskog liječničkog zbora imala je kao temu stručnog usavršavanja „Školovanje učenika s teškoćama u razvoju i invaliditetom“, Tom prigodom prikazan je i film o integraciji učenika s cerebralnom paralizom u našoj školi.

●Učenici nižih razreda sudjelovali su na snimanju TV emisije «Dizalica».

●Uspjesi se nižu na natjecanjima. Učenica Veronika Mach sudjelovala je na državnom Hrvatskom školskom susretu Lidrano od 23. do 28. svibnja u Umagu.

● U školi je održan i niz raznovrsnih kreativnih radionica, a viši razredi su bili na izletu gdje su se upoznali s ljepotama Risnjaka.

● Školsku godinu završili smo priredbom koju su s velikim veseljem i trudom pripremili učenici i djelatnici škole.