« Lipanj 2017 »

20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
20.06.2017. 12:07

Webinar: My SUSI Experience
02.06.2017. 13:13

U ponedjeljak 5. lipnja 2017. godine, od 20 do 21 sat, Hrvatsko udruženje profesora engleskog (HUPe) u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom “My SUSI Experience”.

U Kninu održan 2. regionalni webinar u projektu „e-Škole“
01.06.2017. 07:32

„Primjena digitalne tehnologije u nastavi biologije i prirode u osnovnoj školi“ naziv je drugog regionalnog webinara kojeg je Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet održala danas u sklopu nacionalnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

2001./2002.

Školu pohađa 287 učenika. Zaposleno je 11 učitelja razredne nastave, 16 učitelja predmetne nastave i 2 stručna suradnika. Na ostalim poslovima zaposleno je 7 djelatnika.

Školska događanja:

●U Umjetničkom paviljonu učenici su posjetili izložbu Andya Worhola, a u Klovićevim dvorima izložbu pod nazivom «Tragovi domovinskog  rata».

●Učenici četvrtih razreda nastupili su na snimanju emisije «Dizalica».

●Učenici viših razreda posjetili su izložbu «INFO 2001». Toj izložbi najviše su se veselili mladi informatičari.

●I povodom Uskrsa naši učenici su pokazali svoje vještine te u radionicama s prof. Cviljak

oslikali niz ljuski jaja, te su ista i izložili.

(slika 5)

●U prostorijama Geološko-tehničke škole održan je početni tečaj za osposobljavajne nastavnika-voditelja za GLOBE program što je prvi preduvjet uključivanja škole u hrvatsku i svjetsku mrežu GLOBE ŠKOLA. Početni tečaj su uspješno položile učiteljica Suzana Delić i prof. Marina Penzar. Time je i OŠ Horvati postala GLOBE ŠKOLA.

●Učenici četvrtih razreda bili su u školi u prirodi u Crikvenici gdje su stekli nova prijateljstva, nova znanja i prekrasna druženja. Škola u prirodi je za neke završila dan ranije, ali razlog je bio još jedan uspjeh. Učenice 4.a Tea Zavacki i Dunja Glavaš su se plasirale na regionalno natjecanje iz matematike koje se održalo u Bjelovaru.

●Povodom zadnjeg dana nastave 4.b razred održao je kazališnu predstavu «Pepeljuga».