24.09.2018. 14:45
Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
Objavljen je preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018 koja će se pod nazivom “CUC20: mreža ideja” održati od 21. do 23. studenoga 2018. godine u Konvencijskom centru Šibenik.

19.09.2018. 14:56
U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.

Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
24.09.2018. 15:04

U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
19.09.2018. 15:13

Webinar za učenike i roditelje: analitike učenja u e-Školama
29.08.2018. 11:29

Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET organizira webinar na temu sustava za analitike učenja koji je osmišljen u okviru pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

2001./2002.

Školu pohađa 287 učenika. Zaposleno je 11 učitelja razredne nastave, 16 učitelja predmetne nastave i 2 stručna suradnika. Na ostalim poslovima zaposleno je 7 djelatnika.

Školska događanja:

●U Umjetničkom paviljonu učenici su posjetili izložbu Andya Worhola, a u Klovićevim dvorima izložbu pod nazivom «Tragovi domovinskog  rata».

●Učenici četvrtih razreda nastupili su na snimanju emisije «Dizalica».

●Učenici viših razreda posjetili su izložbu «INFO 2001». Toj izložbi najviše su se veselili mladi informatičari.

●I povodom Uskrsa naši učenici su pokazali svoje vještine te u radionicama s prof. Cviljak

oslikali niz ljuski jaja, te su ista i izložili.

(slika 5)

●U prostorijama Geološko-tehničke škole održan je početni tečaj za osposobljavajne nastavnika-voditelja za GLOBE program što je prvi preduvjet uključivanja škole u hrvatsku i svjetsku mrežu GLOBE ŠKOLA. Početni tečaj su uspješno položile učiteljica Suzana Delić i prof. Marina Penzar. Time je i OŠ Horvati postala GLOBE ŠKOLA.

●Učenici četvrtih razreda bili su u školi u prirodi u Crikvenici gdje su stekli nova prijateljstva, nova znanja i prekrasna druženja. Škola u prirodi je za neke završila dan ranije, ali razlog je bio još jedan uspjeh. Učenice 4.a Tea Zavacki i Dunja Glavaš su se plasirale na regionalno natjecanje iz matematike koje se održalo u Bjelovaru.

●Povodom zadnjeg dana nastave 4.b razred održao je kazališnu predstavu «Pepeljuga».