1999./2000.

Školu pohađa 295 učenika. Zaposleno je 10 učitelja razredne nastave, 14 učitelja predmetne nastave i 2 stručna suradnika. Na ostalim poslovima zaposleno je 7 djelatnika.

Školska događanja:

●Učenici trećih razreda posjetili su hidrometeorološki zavod gdje ih je s radom upoznao poznati meteorolog i ravnatelj Zavoda gospodin Milan Sijerković.

●Sabor je proglasio 18.11. Danom sjećanja na Vukovar. U svim razrednim odjelima upaljene su svijeće u spomen na žrtve i ratne strahote 1991. godine.

●Na natječaju Centra za prevenciju ovisnosti s temom «Škola bez droge – grad bez droge», naši su učenici postigli sjajne rezultate. Iva Bojić je dobila prvu nagradu za literarni rad, a grupa učenika (Ana Sabol, Petra Bettini, Olga Kavur, Ivana Marković) drugu nagradu. Trideset učenika osmih razreda nagrađeno je odlaskom na javno snimanje emisije « Zlatni gong».

●Odbojkaši nastavljaju svoje zapažene rezultate: prvenstvo Zagreba u odbojci (učenici) – osvojeno 2. mjesto. Odbojkaše uspješno već niz godina vodi prof. Dragica Filković.