« Lipanj 2017 »

20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
20.06.2017. 12:07

Webinar: My SUSI Experience
02.06.2017. 13:13

U ponedjeljak 5. lipnja 2017. godine, od 20 do 21 sat, Hrvatsko udruženje profesora engleskog (HUPe) u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom “My SUSI Experience”.

U Kninu održan 2. regionalni webinar u projektu „e-Škole“
01.06.2017. 07:32

„Primjena digitalne tehnologije u nastavi biologije i prirode u osnovnoj školi“ naziv je drugog regionalnog webinara kojeg je Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet održala danas u sklopu nacionalnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

1999./2000.

Školu pohađa 295 učenika. Zaposleno je 10 učitelja razredne nastave, 14 učitelja predmetne nastave i 2 stručna suradnika. Na ostalim poslovima zaposleno je 7 djelatnika.

Školska događanja:

●Učenici trećih razreda posjetili su hidrometeorološki zavod gdje ih je s radom upoznao poznati meteorolog i ravnatelj Zavoda gospodin Milan Sijerković.

●Sabor je proglasio 18.11. Danom sjećanja na Vukovar. U svim razrednim odjelima upaljene su svijeće u spomen na žrtve i ratne strahote 1991. godine.

●Na natječaju Centra za prevenciju ovisnosti s temom «Škola bez droge – grad bez droge», naši su učenici postigli sjajne rezultate. Iva Bojić je dobila prvu nagradu za literarni rad, a grupa učenika (Ana Sabol, Petra Bettini, Olga Kavur, Ivana Marković) drugu nagradu. Trideset učenika osmih razreda nagrađeno je odlaskom na javno snimanje emisije « Zlatni gong».

●Odbojkaši nastavljaju svoje zapažene rezultate: prvenstvo Zagreba u odbojci (učenici) – osvojeno 2. mjesto. Odbojkaše uspješno već niz godina vodi prof. Dragica Filković.