15.11.2018. 15:35
CUC 2018: Mreža ideja – sve što trebate znati o novim tehnologijama i digitalnom društvu
Znate li kojih je sedam načina da propadnete kao WiFi stručnjak? Jesu li roboti već u našim školama? Što kad aplikacije koje koristimo više nisu besplatne? Kako potrošiti 10.160.430.000,00 kuna? Kako napisati STEM priču? Kako isprintati molekulu DNA na 3D printeru?

14.11.2018. 11:22
Započela provedba pilot projekta CRISS u osnovnim i srednjim školama Hrvatske
U rujnu 2018. godine započela je provedba onsite pilot projekta CRISS koji se odvija u okviru programa Europske unije za istraživanja i inovacije OBZOR 2020 i ima za svrhu razvoj i pilot implementaciju digitalne platforme za stjecanje, vrednovanje i certifikaciju digitalnih kompetencija učenika.

Održan okrugli stol "Ususret europskoj godini kibernetičke sigurnosti“
02.11.2018. 14:14

Prijevare putem interneta, računalne ucjene (ransomware), socijalni inženjering (phishing) i lažne vijesti (fakenews) samo su neke od tema o kojima se raspravljalo jučer na okruglom stolu "Ususret europskoj godini kibernetičke sigurnosti“ u organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET, a u sklopu Europskog mjeseca kibernetičke sigurnosti.

Otvorene prijave na CUC 2018
25.10.2018. 12:49

Prijave na 20. CARNET-ovu korisničku konferenciju CUC 2018 su OTVORENE i traju do ponedjeljka, 5. studenoga 2018. godine, u 23 sata i 59 minuta. Prijavni je obrazac dostupan na ovoj poveznici. Sve su informacije o prijavama dostupne na stranici Prijave.

Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
24.09.2018. 15:04

Objavljen je preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018 koja će se pod nazivom “CUC20: mreža ideja” održati od 21. do 23. studenoga 2018. godine u Konvencijskom centru Šibenik.

1998./1999.

Školu pohađa 307 učenika. Zaposleno je 9 učitelja razredne nastave, 15 učitelja predmetne nastave i 1 stručni suradnik. Na ostalim poslovima zaposleno je 9 djelatnika.

Školska događanja:

●Učenici su bili uključeni u svečani doček Svetog Oca Ivana Pavla II.

●Učiteljica matematike Ana Pavičić postala je članica Hrvatskog školskog vijeća.

●Veliki uspjeh u Lisabonu na svjetskoj izložbi «Oceani i mora« postiže likovna grupa u kojoj su sudjelovali Petra Bettini, Ana Sabol, Tomislav Fašić, Martina Bračić i Mladen Prce.

●Učenica Petra Bettini osvojila je prvu nagradu na natjecanju povodom stote obljetnice rođenja slikara M. Skurjenija.

●Učenici sedmih i osmih razreda bili su na javnom snimanju TV emisije «Gong» u diskoteci The Best.

●Učenici su prikupili 55 knjiga za školsku knjižnicu u Cetingradu (Karlovačka županija) te su tako pokazali solidarnost sa školama i učenicima stradalima u ratu.

●U našoj školi održano je ekipno prvenstvo Zagreba u šahu. Djevojčice su zauzele 7. mjesto, a dječaci 10. Kroz prostore škole su u četiri termina natjecanja prošle mnogobrojne ekipe Zagreba te njihovi voditelji.

●Na izložbi povodom Svjetskog dana vode rad učenice Suzane Rimac dobio je prvu nagradu sa svojom eksperimentalnom tehnikom pod nazivom «Nježno se razlila voda».

●U Križevcima je održano završno natjecanje «Makove vjeronaučne olimpijade '99.» čiji je pobjednik bila ekipa župe Marije Pomoćnice, odnosno učenice naše škole: Hrvojka Kovač, Josipa Karapetrić, Ana Sabol, Iva Bojić i Petra Bettini. Voditeljica je bila vjeroučiteljica Ružica Banožić (s. Abela).