« Kolovoz 2017 »

02.08.2017. 12:50
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu visokodostupnog sustava za upravljanje API pozivima u pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
02.08.2017. 14:03

Ministrica Divjak: Projekt e-Škole značajan je dio Strategije obrazovanja i ostat će dio Akcijskog plana
10.07.2017. 13:55

Ispunite upitnik o digitalnim kompetencijama u okviru projekta CRISS
01.07.2017. 15:06

U siječnju 2017. godine započeo je CRISS (Demonstration of a scalable and cost-effective cloud-based digital learning infrastructure through the Certification of digital competences in primary and secondary schools) projekt iz programa Europske unije Obzor 2020.

1998./1999.

Školu pohađa 307 učenika. Zaposleno je 9 učitelja razredne nastave, 15 učitelja predmetne nastave i 1 stručni suradnik. Na ostalim poslovima zaposleno je 9 djelatnika.

Školska događanja:

●Učenici su bili uključeni u svečani doček Svetog Oca Ivana Pavla II.

●Učiteljica matematike Ana Pavičić postala je članica Hrvatskog školskog vijeća.

●Veliki uspjeh u Lisabonu na svjetskoj izložbi «Oceani i mora« postiže likovna grupa u kojoj su sudjelovali Petra Bettini, Ana Sabol, Tomislav Fašić, Martina Bračić i Mladen Prce.

●Učenica Petra Bettini osvojila je prvu nagradu na natjecanju povodom stote obljetnice rođenja slikara M. Skurjenija.

●Učenici sedmih i osmih razreda bili su na javnom snimanju TV emisije «Gong» u diskoteci The Best.

●Učenici su prikupili 55 knjiga za školsku knjižnicu u Cetingradu (Karlovačka županija) te su tako pokazali solidarnost sa školama i učenicima stradalima u ratu.

●U našoj školi održano je ekipno prvenstvo Zagreba u šahu. Djevojčice su zauzele 7. mjesto, a dječaci 10. Kroz prostore škole su u četiri termina natjecanja prošle mnogobrojne ekipe Zagreba te njihovi voditelji.

●Na izložbi povodom Svjetskog dana vode rad učenice Suzane Rimac dobio je prvu nagradu sa svojom eksperimentalnom tehnikom pod nazivom «Nježno se razlila voda».

●U Križevcima je održano završno natjecanje «Makove vjeronaučne olimpijade '99.» čiji je pobjednik bila ekipa župe Marije Pomoćnice, odnosno učenice naše škole: Hrvojka Kovač, Josipa Karapetrić, Ana Sabol, Iva Bojić i Petra Bettini. Voditeljica je bila vjeroučiteljica Ružica Banožić (s. Abela).