« Srpanj 2018 »

02.07.2018. 10:31
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, CARNET i UNESCO surađuju u pripremi Strategije digitalne zrelosti škola
U sklopu provedbe projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)“ u Zagrebu se, od 2. do 4. srpnja 2018. godine, održava posljednja radionica Povjerenstva za izradu Strategije digitalne zrelosti škola. Radionicu organizira Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET kao nositelj pilot projekta e-Škole, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te stručnjacima iz UNESCO-a.

02.07.2018. 09:43
Webinar: Život Engleskog jezika u Školi za život
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, u suradnji s Hrvatskom akademskom i istraživačkom mrežom - CARNET i i Hrvatskim udruženjem profesora engleskog, organizira webinar pod nazivom Život Engleskog jezika u Školi za Život. Webinar će se održati u ponedjeljak, 9. srpnja 2018. godine od 20 do 21 sat.

02.07.2018. 11:05

Webinar: Život Engleskog jezika u Školi za život
02.07.2018. 11:04

Objavljena "Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata"
26.06.2018. 11:13

U okviru provedbe projekta GrowCERT izrađena je “Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata” nastala temeljem Akcijskog plana za provedbu Nacionalne strategije kibernetičke sigurnosti

1998./1999.

Školu pohađa 307 učenika. Zaposleno je 9 učitelja razredne nastave, 15 učitelja predmetne nastave i 1 stručni suradnik. Na ostalim poslovima zaposleno je 9 djelatnika.

Školska događanja:

●Učenici su bili uključeni u svečani doček Svetog Oca Ivana Pavla II.

●Učiteljica matematike Ana Pavičić postala je članica Hrvatskog školskog vijeća.

●Veliki uspjeh u Lisabonu na svjetskoj izložbi «Oceani i mora« postiže likovna grupa u kojoj su sudjelovali Petra Bettini, Ana Sabol, Tomislav Fašić, Martina Bračić i Mladen Prce.

●Učenica Petra Bettini osvojila je prvu nagradu na natjecanju povodom stote obljetnice rođenja slikara M. Skurjenija.

●Učenici sedmih i osmih razreda bili su na javnom snimanju TV emisije «Gong» u diskoteci The Best.

●Učenici su prikupili 55 knjiga za školsku knjižnicu u Cetingradu (Karlovačka županija) te su tako pokazali solidarnost sa školama i učenicima stradalima u ratu.

●U našoj školi održano je ekipno prvenstvo Zagreba u šahu. Djevojčice su zauzele 7. mjesto, a dječaci 10. Kroz prostore škole su u četiri termina natjecanja prošle mnogobrojne ekipe Zagreba te njihovi voditelji.

●Na izložbi povodom Svjetskog dana vode rad učenice Suzane Rimac dobio je prvu nagradu sa svojom eksperimentalnom tehnikom pod nazivom «Nježno se razlila voda».

●U Križevcima je održano završno natjecanje «Makove vjeronaučne olimpijade '99.» čiji je pobjednik bila ekipa župe Marije Pomoćnice, odnosno učenice naše škole: Hrvojka Kovač, Josipa Karapetrić, Ana Sabol, Iva Bojić i Petra Bettini. Voditeljica je bila vjeroučiteljica Ružica Banožić (s. Abela).