« Lipanj 2017 »

20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
20.06.2017. 12:07

Webinar: My SUSI Experience
02.06.2017. 13:13

U ponedjeljak 5. lipnja 2017. godine, od 20 do 21 sat, Hrvatsko udruženje profesora engleskog (HUPe) u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom “My SUSI Experience”.

U Kninu održan 2. regionalni webinar u projektu „e-Škole“
01.06.2017. 07:32

„Primjena digitalne tehnologije u nastavi biologije i prirode u osnovnoj školi“ naziv je drugog regionalnog webinara kojeg je Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet održala danas u sklopu nacionalnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

1998./1999.

Školu pohađa 307 učenika. Zaposleno je 9 učitelja razredne nastave, 15 učitelja predmetne nastave i 1 stručni suradnik. Na ostalim poslovima zaposleno je 9 djelatnika.

Školska događanja:

●Učenici su bili uključeni u svečani doček Svetog Oca Ivana Pavla II.

●Učiteljica matematike Ana Pavičić postala je članica Hrvatskog školskog vijeća.

●Veliki uspjeh u Lisabonu na svjetskoj izložbi «Oceani i mora« postiže likovna grupa u kojoj su sudjelovali Petra Bettini, Ana Sabol, Tomislav Fašić, Martina Bračić i Mladen Prce.

●Učenica Petra Bettini osvojila je prvu nagradu na natjecanju povodom stote obljetnice rođenja slikara M. Skurjenija.

●Učenici sedmih i osmih razreda bili su na javnom snimanju TV emisije «Gong» u diskoteci The Best.

●Učenici su prikupili 55 knjiga za školsku knjižnicu u Cetingradu (Karlovačka županija) te su tako pokazali solidarnost sa školama i učenicima stradalima u ratu.

●U našoj školi održano je ekipno prvenstvo Zagreba u šahu. Djevojčice su zauzele 7. mjesto, a dječaci 10. Kroz prostore škole su u četiri termina natjecanja prošle mnogobrojne ekipe Zagreba te njihovi voditelji.

●Na izložbi povodom Svjetskog dana vode rad učenice Suzane Rimac dobio je prvu nagradu sa svojom eksperimentalnom tehnikom pod nazivom «Nježno se razlila voda».

●U Križevcima je održano završno natjecanje «Makove vjeronaučne olimpijade '99.» čiji je pobjednik bila ekipa župe Marije Pomoćnice, odnosno učenice naše škole: Hrvojka Kovač, Josipa Karapetrić, Ana Sabol, Iva Bojić i Petra Bettini. Voditeljica je bila vjeroučiteljica Ružica Banožić (s. Abela).