« Kolovoz 2017 »

02.08.2017. 12:50
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu visokodostupnog sustava za upravljanje API pozivima u pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
02.08.2017. 14:03

Ministrica Divjak: Projekt e-Škole značajan je dio Strategije obrazovanja i ostat će dio Akcijskog plana
10.07.2017. 13:55

Ispunite upitnik o digitalnim kompetencijama u okviru projekta CRISS
01.07.2017. 15:06

U siječnju 2017. godine započeo je CRISS (Demonstration of a scalable and cost-effective cloud-based digital learning infrastructure through the Certification of digital competences in primary and secondary schools) projekt iz programa Europske unije Obzor 2020.

1996./1997.

Školu pohađa 339 učenika. Zaposleno je 8 učitelja razredne nastave, 15 učitelja predmetne nastave i 2 stručna suradnika. Na ostalim poslovima zaposleno je 7 djelatnika.

Školska događanja:

●U školi su održani Dani kruha. Kruh je blagoslovio župnik don Nedeljko Nedić i otvorio izložbu koju su pripremili učenici.

●Održan je godišnji sastanak Športskog učeničkog kluba na kojemu su bili članovi košarkaške, odbojkaške i šahovske grupe te plesne grupe «Bolero» i ritmičke grupe «Leda».

●Učenici su sudjelovali u akciji Crvenog križa «Solidarnost 96.».

●Učenici od 5. do 8. razreda posjetili su Plitvička jezera koja zbog rata nisu bila dostupna od 1991. godine.

U školi je nastupio ženski gudački kvartet «Graciozo» koji su učenike upoznali s gudačkim ●instrumentima i glazbenim razdobljima od baroka do The Beatlesa.

●U akciji «Budi aktivan-budi zdrav», koja se održavala na Jarunu, naši učenici osvojili su treće mjesto iz odbojke, košarke i malog nogometa.

●Održana je svečana priredba povodom stote obljetnice škole u Kulturnom centru Caritas na Knežiji. Uz mnoge goste, bivše djelatnike i učenike, priredbi su nazočili i gospođa Ljilja Vokić, bivša ministrica znanosti, obrazovanja i športa, gospođa Božica Šimleša i gospoda Zlatko Kačkov i Branko Jeren. Nakon priredbe upriličen je domjenak za uzvanike. Školu su također posjetili mnogobrojni bivši učenici koji su s veseljem i interesom ponovo prošetali hodnicima škole te su se upisali u spomenicu škole.