15.11.2018. 15:35
CUC 2018: Mreža ideja – sve što trebate znati o novim tehnologijama i digitalnom društvu
Znate li kojih je sedam načina da propadnete kao WiFi stručnjak? Jesu li roboti već u našim školama? Što kad aplikacije koje koristimo više nisu besplatne? Kako potrošiti 10.160.430.000,00 kuna? Kako napisati STEM priču? Kako isprintati molekulu DNA na 3D printeru?

14.11.2018. 11:22
Započela provedba pilot projekta CRISS u osnovnim i srednjim školama Hrvatske
U rujnu 2018. godine započela je provedba onsite pilot projekta CRISS koji se odvija u okviru programa Europske unije za istraživanja i inovacije OBZOR 2020 i ima za svrhu razvoj i pilot implementaciju digitalne platforme za stjecanje, vrednovanje i certifikaciju digitalnih kompetencija učenika.

Održan okrugli stol "Ususret europskoj godini kibernetičke sigurnosti“
02.11.2018. 14:14

Prijevare putem interneta, računalne ucjene (ransomware), socijalni inženjering (phishing) i lažne vijesti (fakenews) samo su neke od tema o kojima se raspravljalo jučer na okruglom stolu "Ususret europskoj godini kibernetičke sigurnosti“ u organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET, a u sklopu Europskog mjeseca kibernetičke sigurnosti.

Otvorene prijave na CUC 2018
25.10.2018. 12:49

Prijave na 20. CARNET-ovu korisničku konferenciju CUC 2018 su OTVORENE i traju do ponedjeljka, 5. studenoga 2018. godine, u 23 sata i 59 minuta. Prijavni je obrazac dostupan na ovoj poveznici. Sve su informacije o prijavama dostupne na stranici Prijave.

Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
24.09.2018. 15:04

Objavljen je preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018 koja će se pod nazivom “CUC20: mreža ideja” održati od 21. do 23. studenoga 2018. godine u Konvencijskom centru Šibenik.

1996./1997.

Školu pohađa 339 učenika. Zaposleno je 8 učitelja razredne nastave, 15 učitelja predmetne nastave i 2 stručna suradnika. Na ostalim poslovima zaposleno je 7 djelatnika.

Školska događanja:

●U školi su održani Dani kruha. Kruh je blagoslovio župnik don Nedeljko Nedić i otvorio izložbu koju su pripremili učenici.

●Održan je godišnji sastanak Športskog učeničkog kluba na kojemu su bili članovi košarkaške, odbojkaške i šahovske grupe te plesne grupe «Bolero» i ritmičke grupe «Leda».

●Učenici su sudjelovali u akciji Crvenog križa «Solidarnost 96.».

●Učenici od 5. do 8. razreda posjetili su Plitvička jezera koja zbog rata nisu bila dostupna od 1991. godine.

U školi je nastupio ženski gudački kvartet «Graciozo» koji su učenike upoznali s gudačkim ●instrumentima i glazbenim razdobljima od baroka do The Beatlesa.

●U akciji «Budi aktivan-budi zdrav», koja se održavala na Jarunu, naši učenici osvojili su treće mjesto iz odbojke, košarke i malog nogometa.

●Održana je svečana priredba povodom stote obljetnice škole u Kulturnom centru Caritas na Knežiji. Uz mnoge goste, bivše djelatnike i učenike, priredbi su nazočili i gospođa Ljilja Vokić, bivša ministrica znanosti, obrazovanja i športa, gospođa Božica Šimleša i gospoda Zlatko Kačkov i Branko Jeren. Nakon priredbe upriličen je domjenak za uzvanike. Školu su također posjetili mnogobrojni bivši učenici koji su s veseljem i interesom ponovo prošetali hodnicima škole te su se upisali u spomenicu škole.