« Srpanj 2018 »

02.07.2018. 10:31
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, CARNET i UNESCO surađuju u pripremi Strategije digitalne zrelosti škola
U sklopu provedbe projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)“ u Zagrebu se, od 2. do 4. srpnja 2018. godine, održava posljednja radionica Povjerenstva za izradu Strategije digitalne zrelosti škola. Radionicu organizira Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET kao nositelj pilot projekta e-Škole, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te stručnjacima iz UNESCO-a.

02.07.2018. 09:43
Webinar: Život Engleskog jezika u Školi za život
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, u suradnji s Hrvatskom akademskom i istraživačkom mrežom - CARNET i i Hrvatskim udruženjem profesora engleskog, organizira webinar pod nazivom Život Engleskog jezika u Školi za Život. Webinar će se održati u ponedjeljak, 9. srpnja 2018. godine od 20 do 21 sat.

02.07.2018. 11:05

Webinar: Život Engleskog jezika u Školi za život
02.07.2018. 11:04

Objavljena "Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata"
26.06.2018. 11:13

U okviru provedbe projekta GrowCERT izrađena je “Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata” nastala temeljem Akcijskog plana za provedbu Nacionalne strategije kibernetičke sigurnosti

1996./1997.

Školu pohađa 339 učenika. Zaposleno je 8 učitelja razredne nastave, 15 učitelja predmetne nastave i 2 stručna suradnika. Na ostalim poslovima zaposleno je 7 djelatnika.

Školska događanja:

●U školi su održani Dani kruha. Kruh je blagoslovio župnik don Nedeljko Nedić i otvorio izložbu koju su pripremili učenici.

●Održan je godišnji sastanak Športskog učeničkog kluba na kojemu su bili članovi košarkaške, odbojkaške i šahovske grupe te plesne grupe «Bolero» i ritmičke grupe «Leda».

●Učenici su sudjelovali u akciji Crvenog križa «Solidarnost 96.».

●Učenici od 5. do 8. razreda posjetili su Plitvička jezera koja zbog rata nisu bila dostupna od 1991. godine.

U školi je nastupio ženski gudački kvartet «Graciozo» koji su učenike upoznali s gudačkim ●instrumentima i glazbenim razdobljima od baroka do The Beatlesa.

●U akciji «Budi aktivan-budi zdrav», koja se održavala na Jarunu, naši učenici osvojili su treće mjesto iz odbojke, košarke i malog nogometa.

●Održana je svečana priredba povodom stote obljetnice škole u Kulturnom centru Caritas na Knežiji. Uz mnoge goste, bivše djelatnike i učenike, priredbi su nazočili i gospođa Ljilja Vokić, bivša ministrica znanosti, obrazovanja i športa, gospođa Božica Šimleša i gospoda Zlatko Kačkov i Branko Jeren. Nakon priredbe upriličen je domjenak za uzvanike. Školu su također posjetili mnogobrojni bivši učenici koji su s veseljem i interesom ponovo prošetali hodnicima škole te su se upisali u spomenicu škole.